Jesteśmy z Państwem 17 lat…

Jesteśmy z Państwem od 2001 roku.  To niezmierna radość dla nas oraz ogromna satysfakcja moc pracować z Państwem tak długo czasu. Cieszy nas  ilość odwiedzanych pacjentów szczególnie tych, którzy są z nami od początku istnienia naszej placówki.  To dzięki Państwu podnosimy standardy naszych usług, zdobywamy wiedzę i rozwijamy się jako zespół.

Dziękujemy!

Novabelle – mecydyna estetyczna na miarę czasów.

W dzisiejszych czasach nowoczesny gabinet medycyny estetycznej to nie tylko jednorazowy zabieg poprawiający krótkotrwale wygląd naszego ciała.  Jest to również troskliwy lekarz przewidujący zmiany czasowe na jakie narażone jest Twoje ciało w perspektywie lat. To tzw. „Care Life Planner”. Lekarz, który prowadzi Ciebie przez życie w taki sposób abyś jako pacjent nie odczuła uciekających lat ciesząc się z walorów świeżego, witalnego wyglądu. To lekarz, który w odpowiedni sposób dobiera zabiegi, preparaty w zależności od możliwości pacjenta, jego predyspozycji oraz wieku.
Jego odpowiedzialność za pacjenta to umiejętne doradzanie, komunikowanie oraz edukowanie.

Z pewnością takiego lekarza potrzebujesz i Ty. Novabelle to właśnie personel, któremu możesz zaufać by móc cieszyć się sobą.